"SYL-KOM" - Złoty i Techniczny Partner Profesionalnego oprogramowania dla Placówek Medycznych drEryk


E-Rejestracja


 

Drodzy Pacjenci,

Przychodnia Zdrowia niezależnie od możliwości rejestracji na podstawie zgłoszenia osobistego, telefonicznego oraz za pośrednictwem osoby trzeciej, wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów wprowadza możliwość elektronicznej/Internetowej rejestracji/umawiania się na wizytę lekarską do poradni ogólnej oraz dziecięcej (noworodki bez nr PESEL nie mają takiej możliwości). Wszystko zgodnie ze stanem prawnym oraz wymogami NFZ (Dz. U. 13.516 z dnia 29 kwietnia 2013 r.).

Celem elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą Przychodnię.
 

Sposób logowania się do e-rejestracji można wykonać na trzy sposoby:

1. przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego,

2. przy użyciu podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP,

3.dzięki korzystaniu z dedykowanego loginu i hasła nadanego w podmiocie leczniczym (wystarczy jedna wizyta w Przychodni Zdrowia NOWA-MED Sp. z o.o. Wadowice, ul. Emilii i Karola Wojtyłów 19, w rejestracji należy poprosić o indywidualne hasło do e-rejestracji. Hasło to po pierwszym logowaniu będzie można zmienić, loginem zawsze jest nr PESEL - potrzebny będzie również adres e`mail - ponieważ system przypomina o planowanej wizycie drogą elektroniczną).

Co wtedy gdy hasło zgubimy lub zapomnimy?
Rejestracja w Przychodni ponownie wyda nowe hasło - generowanie dla pacjenta jest możliwe dowolna ilość razy. Ale trzeba zgłosić się osobiście.

Zachęcamy do zapoznania się z Instrukcją e-rejestracji dla Pacjenta.

">Po zarezerwowaniu terminu w e-rejestracji, prosimy o potwierdzenie telefoniczne rezerwacji w dniu odbywania wizyty. Dziękujemy Zespół Przychodni Zdrowia

Przychodnia Zdrowia informuje - iż po trzykrotnym zarejestrowaniu za pomocą e'rejestracji, ale nie stawieniu się na wizytę oraz nie potwierdzeniu telefonicznie e`rejestracji - możliwość e`rejestracji zostanie zablokowana.

Copyright © SYL - KOM All rights reserved.

Projekt graficzny: Eniteo.pl